دانش آموزان ممتاز کلاس های اول

کلاس اول 1

1-     مرضیه حیدری

2-   فاطمه فاضلی

3-   مریم پیرسته

4-   مهسا محمدی زاده

 

کلاس اول 2

1-نازنین علی خاصی

2-مونس قلیلی نجف آبادی

3- یاسمن مطلبی

4-نگار میر موسی

 

کلاس اول 3

1-پریسا خوره ای

2-مهسا رحیمی

3-پرنیا موسوی

4-مهلا سعیدی

 

کلاس اول4

1-مهرشاد استادی

2-پرنیان صالحی

3-سارا مانیان

4-نرگس فرخ نژاد

 

کلاس اول5

1-شهرزاد ادهم

2-مهلا کاکولکی

3-حانیه مقدسی

4-مریم میرزا خانی

 

کلاس اول6

1- مریم مدبر

2-پژهان فاضلی

3--نیلوفر داوری

4--پرنیان مجاهد نیا

 

 

دانش آموزان ممتاز کلاس های دوم

کلاس دوم ریاضی

1-نگین سادات معزی

2- مریم طالبی

3- مریم کامگاری

4- فاطمه لاری

کلاس دوم تجربی

1- ساناز سلیمانی

2-سیده هانیه صدیقی

3- زهرا مددی

4- نادیا همتی

دانش آموزان ممتاز کلاس های سوم

کلاس سوم ریاضی 1

1- ساجده رستمی

2- آترین زینی

3- مهسا محمد شریفی

4- نائیری شاه میرزائیان

کلاس سوم ریاضی 2

1- دلنواز مرادی

2- هانیه صفایی

3- مریم طباطبائیان

4- مرجان مرادی

کلاس سوم تجربی

1- پرستو ذاکری

2- مهسا محمدی

3- متینه السادات دیباجی

4- فاطمه کنار کوری

کلاس سوم انسانی

1- زهره شهریاری

2- مریم عباسی

3- فاطمه سلیمانی

دانش آموزان ممتاز کلاس های چهارم

کلاس چهارم تجربی

1- مهسا کیقبادی

2- مریم ضیائی

3- مرضیه اسماعیل زاده

4- الهام عسکریه

 

کلاس چهارم ریاضی

1- زهرا طالب زاده

2- نیوشا صفری

3- مطهره جعفر پور

4- شیدا گرامی

 

 

 دانش آموزان ممتاز

افتخار آفرینان دبیرستان و پیش دانشگاهی طلوع

قبول شدگان کنکوردانشگاه های دولتی

سال تحصیلی 91-90

1

سارا شنوایی

مهندسی برق

دانشگاه اصفهان

دولتی

2

آتوسا عباسیان

مهندسی کامپیوتر

دانشگاه خواجه نصیر (تهران)

"

3

آیگین قربانی

مهندسی برق

دانشگاه همدان

"

4

شهرزاد ناظمی

مهندسی کامپیوتر

دانشگاه کاشان

"

5

رویا رئوفی نیا

مهندسی مکانیک

دانشگاه ارومیه

"

6

پروانه سعید

مهندسی شیمی

دانشگاه سنندج

"

7

مریم قجاوند

مهندسی عمران

دانشگاه تبریز

"

8

پریسا امین پور

فیزیک هسته ای

دانشگاه اصفهان

"

9

لادن بهادری

مهندسی IT

دانشگاه ایلام

"

10

پرنیان جنتی مهر

مهندسی مکانیک

دانشگاه بابل

"

11

نیلوفر جنتی مهر

مهندسی مکانیک 

دانشگاه تبریز

"

12

رومینا رحیم پور

مهندسی مواد

" دانشگاه اصفهان

"

13

الهام معظم

مهندسی صنایع

دانشگاه گلپایگان

"

14

مهسا پیوندی

مامائی

دانشگاه اصفهان

"

15

عاطفه کریمی

هوشبری

" دانشگاه اصفهان

"

16

پریسا صالحی

بیو تکنولوژی

دانشگاه شیراز

"

17

 

 

 

 

 

 افتخار آفرینان دبیرستان و پیش دانشگاهی طلوع

قبول شدگان کنکور سال تحصیلی 91-90

1

آناهیتا طهماسبی

مهندسی صنایع

اصفهان

غیر انتفاعی

2

شکوفه جواهر

شیمی کاربردی

شاهین شهر

پیام نور

3

عاطفه طالبی

شیمی آزمایشگاهی

میمه

غیر انتفاعی

4

عاطفه حبیب پور

مترجمی زبان انگلیسی

خمینی شهر

غیر انتفاعی

5

شادی شانظری

مدیریت دولتی

اصفهان

پیام نور

6

نسرین اسماعیلی

حسابداری

دولت آباد

آزاد

7

فرناز رادفر

مهندسی پزشکی

اصفهان

آزاد

8

عطیه رضائیه شاد

مهندسی پزشکی

اصفهان

آزاد

9

رویا هاشمی نبی

مهندسی عمران

شاهین شهر

غیر انتفاعی

10

فاطمه خسروی

مهندسی عمران

شاهین شهر

"

11

بهاره حسینعلی

ریاضیات کاربردی

شاهین شهر

پیام نور

12

نیلوفر پورمندیان

حسابداری

دولت آباد

پیام نور

13

فاطمه رنجبر

معماری

اصفهان

غیر انتفاعی

14

فرنوش ابراهیمی

مهندسی شیمی

اصفهان

"

15

فاطمه پور خیاط

مهندسی کشاورزی و گیاه پزشکی

خوراسگان

آزاد

16

بهاره موسوی نژاد

حسابداری

شاهین شهر

پیام نور

17

مهلا ملکیان نژاد

مهندسی معماری

مهندسی مخابرات

نجف اباد

غیر انتفاعی

آزاد

18

افسانه بیدرام

مهندسی صنایع

نجف آباد

آزاد

19

شیرین بختیار وند

زیست شناسی مولکولی

میمیه

غیر انتفاعی

20

مژد ه فولادی

مترجمی زبان

شاهین شهر

پیام نور

21

سارا عباسی زاده

مهندسی کشاورزی

اصفهان

پیام نور

22

ژاله پالیک

مترجمی زبان

اصفهان

پیام نور

23

گلناز کمالی

زیست شناسی

مهندسی نرم افزار

شاهین شهر 

نجف آباد

پیام نور

آزاد

24

شیوا دیناشی

مهندسی اپتیک و لیزر

نجف اباد

آزاد

25

مهسا پنجه علی

حسابداری

شاهین شهر

پیام نور

26

سوگل داداش زاده

شیمی کاربردی

شاهین شهر

پیام نور

27

شایسته محمدی

کامپیوتر

اصفهان

پیام نور

28

یسنا صالحی

مهندسی نفت

خمینی شهر

غیر انتفاعی

29

ماجده بهادریان

مهندسی مدیریت اجرایی

اصفهان

پیام نور

 

افتخار آفرینان عزیز :

موفقیت چشمگیر شمارا به خانواده محترم و همکاران شاغل در دبیرستان طلوع  تبریک می گوییم .

شادان قوام زاده نجوم رتبه ۱ کشوری
نائیری شاه میرزائیان شیمی رتبه ۱ منطقه
پرستو ذاکری شیمی رتبه ۲ منطقه
مریم ضیایی زیست رتبه ۲ منطقه
سپیده امینی ریاضی رتبه ۲ منطقه
لوسینه خاچادوریان شیمی رتبه ۳ منطقه
مهسا کیقبادی زیست رتبه ۴ منطقه
مهرناز مفتاحی فیزیک رتبه ۱۳ استان
مهسا حدیدی ریاضی رتبه ۱۷ استان
سپیده نصیری فیزیک رتبه ۲۱ استان